Podpora Beztíže

Dává Vám naše činnost smysl? Podpořte nás!

Beztíže je příspěvkovou organizací města Prahy, ale peněz na provoz dvou nízkoprahových klubů, tří terénních služeb, zábavně-motivačních akcí, workshopů, výjezdových pobytů apod., rozhodně nemáme nazbyt. Pokud chcete naši činnost finančně podpořit, můžete tak udělat níže. V případě zájmu o jinou formu podpory kontaktujte prosím vedoucího Beztíže Mgr. Tomáše Klumpara na klumpar@ulita.cz.

Děkujeme za vaši přízeň a podporu!

Support the work of Beztíže and help create a brighter future for young people!
Many children and young people face significant challenges when it comes to financial and material resources. At Beztíže, we provide a wide range of services to youth, including supportive counseling, assistance navigating government bureaucracy, while nurturing young people’s skill development and empowerment. These efforts are paying off greatly. However, with your contribution, we will be able to take them to the next level.
 
Your donation will go directly towards supporting the needs of our clients, whether it’s paying for a trip to the dentist, helping with the cost of first housing, or providing funding for retraining courses or self-development activities.
Every little bit helps, and your generosity can have a big impact.
 
 
Thank you for your support!
 

Číslo účtu naší veřejné sbírky

2200295893/2010 - Můžete nás podpořit jakokoliv částkou.

Pohyby naší veřejné sbírky můžete sledovat zde.

Veřejnou sbírku ošetřuje zákon č. 117/2001 Sb., o veřejných sbírkách. Chcete-li nás obdarovat pomocí darovací smlouvy, kontakujte nás opět na klumpar@ulita.cz

Beztíží Merch

Nově nás můžete podpořit koupí praktických předmětů. Tašky a batůžky jsou k dispozici od 200 Kč, trika od 330 Kč. Vše bude k dostání na našich akcích, při návštěvě našich klubů, na veletrzích, na akci Zažít město jinak či jiných propagačních akcích. Případně nás kontaktujte na adrese: pohorely@ulita.cz

Přesunout se na začátek