23. Narozeniny Beztíže!

K příležitosti 23. narozenin Beztíže jsme v úterý 27. 2. v Kasárnách Karlín uspořádali narozeninovou oslavu pro mládež z našich služeb i pro širokou veřejnost. Účastníci a účastnice se mohli zapojit do workshopu prevence energetických nápojů nebo se účastnit volnočasových aktivit, například tanečního workshopu, tattoo workshopu, zaplétání copánků, workshopu od moderního cirkusu Cirqueon, DJ workshopu a soutěže o sluchátka a další.

Cílem bylo zábavnou formou mládež inspirovat, jak trávit svůj volný čas smysluplně a vyhnout se tak nudě a následnému rizikovému chování. 
Po celou dobu akce, včetně přípravy a úklidu, nám vypomáhal jeden z našich dlouhodobých klientů (15 let), pro kterého jsme vytvořili podmínky k posílení jeho pracovních kompetencí, a tak do budoucna lepšímu uplatnění na trhu práce.

Na akci vystoupili oblíbené pozitivní vzory naší cílové skupiny: rapper Michajlov a zpěvák Jaroslav Olah, David Šamko, ULITA Band a tanečník Johny. Akcí nás doprovázel moderátor Lukáš Fokt aka Fogosh a DJ Bica Inside Kru.

Více fotek najdete zde.

23. Narozeniny Beztíže!
Přesunout se na začátek