Beztíže na začátku roku 2021
Beztíže na začátku roku 2021

10. 5. 2021 vyjel celý tým Beztíže na dvoudenní pracovní výjezd do Bukovníka na chalupu jedné z našich kolegyň. Během dvou dnů jsme se věnovali převážně tématu metodických a evaluačních změn, které nám poslední rok přinesl, byl zde však i prostor se mezi sebou lépe poznat a přivítat týmové nováčky.

Rozloučili jsme se s kolegyní Nikolou Valdovou, která odchází na mateřskou dovolenou a přivítali jsme v našem týmu nové tváře – Davida Stybora, který bude působit v terénu na Praze 3 a Annu Mírkovou, novou kontaktní pracovnici Klubu Beztíže na Žižkově.

Nadále se věnujeme projektu Společně a odborně v Praze, který realizuje Česká asociace streetwork. S odborníkem Tomášem Ergensem vytváříme metodiku k evaluaci našich služeb z pohledu stakeholderů.

Tomáš Klumpar, vedoucí Beztíže, sdílel v podcastu Fulbrightovy nadace své zážitky a zkušenosti z několikaměsíčního stipendia v Bronxu.

https://www.fulbright.cz/podcast/?fbclid=IwAR1WKKRBp3byb0zH5BGrVZEwN6hm7Hm_HPRVgzX_Dk6y-QQKabaEYfL3TjU

V neposlední řadě pokračujeme v projektu Beztíže doučuje, v rámci kterého pomáháme studentům základních a středních škol s přechodem z distanční výuky na výuku klasickou. Celkem jsme již pomohli 28 dětem a strávili tak s nimi 527 hodin. Do doučování zapojujeme i dobrovolníky, pro které pořádáme odborná školení.

Beztíže na začátku roku 2021
Přesunout se na začátek