Týden nízkoprahů 2023

Příští týden začíná týden nízkoprahových klubů!

A co jsme pro vás připravili my?

Streetwork Beztíže Žižkov pořádá Komentovanou procházka v lokalitě Prahy 3 s terénními pracovníky Beztíže.

18. 9. / 17:30-19:00

Zveme vás na komentovanou procházku lokalitou Prahy 3 s terénními pracovníky Beztíže. Můžete nahlédnout do míst, kam se oko běžného občana nepodívá. Na programu jsou zajímavá, tajuplná zákoutí, ale i tipy na dobrá místa od tereňáků, kteří by Žižkovem dokázali projít i se zavřenýma očima a ve spánku. Pojďte se seznámit s naší prací a zažít Prahu 3 se vším všudy – s jejími radostmi i nedostatky.

Klub Beztíže v Nuslích oslaví ve středu 20. 9. své 8. narozeniny!

20. 9. / 15:00-18:00 v parku Folimanka.

Oslava proběhne od 15 do 18h v parku Folimanka. Těšit se můžete na graffiti workshop, thaibox workshop, workshop líčení, streetdance workshop, malování na plátno a další.

V žižkovském Klubu proběhne událost Význam NZDM v podpoře duševního zdraví dětí a dospívajících.

21. 9. / 16:30-19:00 v Klubu Beztíže na Žižkově.

Proběhne den otevřených dveří, jehož tématem je Duševní zdraví dětí/dospívajících a jeho prevence. Akce je určena nejen rodičům, pro které může být toto téma nové, ale i pro zájemce a zájemkyně, jež zajímá preventivní práce NZDM v tématu duševního zdraví. Budete mít možnost seznámit se s prvními varovnými signály u dítěte/mladého člověka, každodenní péčí o duševní zdraví, základy relaxace a v neposlední řadě formami pomoci včetně sítě služeb.

Vstup na všechny akce je zdarma!

Týden nízkoprahů 2023
Přesunout se na začátek