Workshopy

Workshopy Beztíže

Každý člověk má nějaký talent – někdo zjevný, jiný dosud skrytý. V Beztíži se snažíme talenty našich klientů objevovat a rozvíjet. Proto v našich nízkoprahových klubech i přímo v ulicích pořádáme pravidelné i jednorázové workshopy. Kromě nabídky rozličných aktivit také jednoduše vycházíme vstříc zálibám a poptávce klientů.

Mezi nejpopulárnější workshopy patří rapové workshopy. Během několika let z nich vzešlo mnoho sebevědomých tvůrců i skupin, kterým jsme poskytli lektory, know-how a zázemí. Rapové workshopy či zkoušky zpěvu ale nejsou jen o hudbě. Skrze ni pomáháme mladým lidem hledat jiné pohledy na svět, objevovat nová témata, přemýšlet v širších souvislostech i potkávat zajímavé a inspirativní lidi. Účastníci našich workshopů si rozšiřují slovní zásobu, učí se spolupráci, plánování a díky tomu rozvíjí nejenom sebe, ale i svou komunitu.

V Beztíži pravidelně pořádáme workshopy keramikyvaření, nejrůznějších manuálních pracíhry na africké bubnypohybové workshopy

Každý měsíc v našich klubech otevíráme nové téma. Tato témata pak opět doprovázíme workshopy – např. hledání práce či brigádyjak zvládnout pohovor, jak si vybrat střední školu, jak se připravit na přijímačky

V průběhu roku organizujeme i jednorázové workshopy – např. fotografický workshop s profesionálním fotografem Janem Losenickým či sestavování robotů s Americkou ambasádou.

Přesunout se na začátek